GAZİOSMANPAŞA KURYE HİZMETİ

Bir yerden başka bir yere gönderim yapmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Kargo ve kurye hizmetleri bunlardan birkaçıdır. Kargoların teslimat süresi çok daha uzun olacağından acil işi olan birçok kişi moto kurye hizmetlerine yönelmektedir. Moto kurye sayesinde gönderimi yapılacak olan ürün kısa sürede gideceği yere ulaştırılacaktır.

Gaziosmanpaşa Moto kurye, motosiklet ile verilen kurye hizmetidir. Bunun yanı sıra yaya kurye veya arabalı kurye gibi seçenekler bulunsa da en çok tercih edilen kurye hizmeti motosikletler ile yapılan kurye hizmetleridir. Bunun sebebi moto kurye hizmetlerinin diğer kurye hizmetlerine oranla çok daha avantajlı olmasıdır.

Moto kuryelerin taşıdıkları şeyler kargolarda olduğu gibi geniş kapsamlı değildir. Genellikle ufak paketler, belgeler ya da zarflar taşıyan bu kurye hizmetleri acilen ulaşması gereken belgelerin gönderimi için idealdir. Bu tarz belgelerin kısa sürede gönderilmesi ancak moto kurye hizmetleri ile mümkündür. Fakat bunun yanı sıra Gaziosmanpaşa acil kurye hizmetleri de bulunmaktadır ve bu kurye hizmeti normal kuryelere oranla çok daha hızlıdır. Hangisinin tercih edileceği kişinin isteklerine bağlıdır.

Motosikletli Kurye

Motosikletli Kurye

Motorlu Kurye ile İstanbul trafiği sizin için sorun olmaktan çıkacak. Motorlu Kurye sayesinde gönderilerinizi nasıl ulaştıracağınızı düşünmeyeceksiniz. Araç ve personel masrafından kurtulacaksınız. Asil Kurye size hız ve zaman kazandırır.

VIP Kurye

VIP Kurye

Ortalama 20 ile 30 dakika içerisinde sizden alınır ve toplam 60 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Gönderinizi teslim alan motorlu kuryemiz direkt olarak vermiş olduğunuz teslimat adresine doğru hareket etmektedir. Kuryemiz sadece sizin teslimatınızı yapmaktadır.

Acil Kurye

Acil Kurye

Ortalama olarak 30 dakika içerisinde gönderiniz sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese tahminen 60 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir.

Express Kurye

Express Kurye

Ortalama olarak 30 dakika içerisinde gönderiniz sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 90 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir.

MOTO KURYE BÖLGELERİMİZ